آتليه عروس روياي طلايي

من نازنين زهرا رحيمي هستم . مديريت آتليه عروس روياي طلايي. تجربه 16 سال عکاسي

و فيلمبرداري حرفه اي عروس داماد را دارا هستم.

از همان دوران مدرسه شور و شوق عکاسي و فيلمبرداري را در خود مي ديدم

تا اينکه در دوران دبيرستان با شرکت

در دوره هاي آموزش عکاسي و فيلمبرداري ، گام مهمي را در راستاي شغل و علايق خويش برداشتم.

با توجه فعاليتهاي مستمر در اين چندين ساله بران شدم که در زمينه ارتقاي شغلي ،

وب سايتي را در اين زمينه ايجاد کنم و کردم.

http://www.goldendreamstudio.ir

سايت آتليه عروس روياي طلايي

در سايت آتليه عروس رويايي ، شما مي توانيد بخشي از نمونه کاري عکس عروس و داماد را

با تمام ژستها و مدل هاي عروس داماد ايراني مشاهده کنيد.

مانند نمونه کارهاي زير :

عکس عروس در باغ

عکس اسپورت عروس و داماد

عکس عروس داماد در اتليه باغ

خدمات آتليه عروس روياي طلايي

خدمات نوين عکاسي و فيلمبرداري را بصورت پيشرفته و مدرن در آتليه عروس روياي طلايي مي توانيد مشاهده کنيد.

از فيلمبرداري عروس با بهترين فيلمبرداران تهران و تجهيزات مدرن فيلمبرداري عروسي گرفته تا عکاسي عروس.

همچنين خدمات عکاسي تبليغاتي و برندينگ ، عکاسي دوران بارداري ، عکاسي

کودک بصورت تخصصي و انواع عکاسي هاي صنعتي و توليدي

از ديگر خدمات اتليه عروس روياي طلايي است .

عکاسي پرتره بصورت کلاسيک و مدرن نيز از توانايي هاي آتليه ماست.

در زمينه عکاسي تبليغاتي آريشگاه نه و آموزشگاه آرايشگري نه در زمينه گريم و ميکاپ –

عروس – شينيون – رنگ و مش – کراتينه و صافي -هاشور ابرو و …مي توانيم کمکي خوبي برايشان باشيم.

گامهاي راهبردي اتليه عروس روياي طلايي

مشتري مداري يکي از اصول اوليه و ابتدايي ما در زمينه عکاسي و فيلمبرداري است و بناي کار ما هم بر همين اساس است .

اما در اين سالهاي تجربه کاري که داشتم هميشه چيزي که براي مشتري ها در وهله اول مورد اهم بوده قيمت آتليه عروس است.

و اينکه يک آتليه عروس ، بتواند در حين مشتري مداري ، کيفيت کار خود را حفظ کند خود نيازمند تجربه و مهارت فراواني است که

ما در روياي طلايي به اين دستاورد رسيده ايم.

در آتليه عروس روياي طلايي کيفيت هيچگاه فداي قيمت نخواهد شد اما با پکيچ هاي کاربردي و پيشنهادي ما ، مشتري با مبلغ مورد نظر به

کيفيتي خوب و قابل قبول از فيلمبرداري و عکاسي حرفه اي برخوردار خواهد شد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عروس ,عکاسي ,آتليه ,روياي ,فيلمبرداري ,طلايي ,آتليه عروس ,عروس روياي ,روياي طلايي ,عروس داماد ,اتليه عروس ,عروس روياي طلايي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاغذ شیشه ای شستشوی فرش ماشینی و دستباف Sobiaction همه چیز در مورد تدریس خصوصی فانوس خیال شخصی اخبار فوری بیماریهای مقعد و نشیمنگاه اد ممبر ایرواشر ، هواساز و تهویه مطبوع ایمن تهویه الوند